Plush reklamowany przez charakterystycznego misia to propozycja dla osób nie lubiących abonamentów. Oferta na kartę daje dużą elastyczność użytkownikom i pozwala na częste zmiany, gdy pojawi się lepsza okazja. Jak to wygląda w przypadku Plusha?

Plush oferuje nam 3 różne pakiety. Dwa z nich to umowa na czas nieokreślony, więc możemy ją wypowiedzieć z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Jeden to umowa na okres 24 miesięcy. Najtańszy pakiet kosztuje 10 zł i daje najmniej, najdroższy do wydatek 25 zł miesięcznie. Do konkretów. Plush za 10 zł miesięcznie da nam nielimitowane SMS-y i MMS-y, płatne połączenia na komórki i numery stacjonarne (29 gr za minutę) oraz pakiet 1 GB do wykorzystania (1,67 GB do wykorzystania w UE). W ramach 10 zł otrzymamy również możliwość korzystania z Facebooka w kraju bez zużycia danych. Dodatkowo będziemy mogli korzystać z HBO GO przez 2 miesiące za 0 zł (później 20 zł miesięcznie). Drugi pakiet kosztuje 25 zł miesięcznie i da nam nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz MMS-y oraz 10 GB Internetu miesięcznie do wykorzystania. Za staż otrzymamy kolejne pakiety danych. 2 GB za 3 miesiące, 4 GB za 6 miesięcy, 6 GB za 12 miesięcy oraz dodatkowe 10 GB za 24 miesiące stażu. W UE otrzymamy 2,5 GB Internetu do wykorzystania. Otrzymamy również 10 GB pakietu Internetu miesięcznie do wykorzystania na YouTube. W cenie otrzymamy również pakiet Social Free, a więc możliwość korzystania bez zużycia danych z takich portali jak Facebook, Messenger, Instagram o raz Whatsapp.

Ostatni pakiet to już niestety umowa na okres 24 miesięcy. W jej ramach otrzymujemy 15 GB Internetu miesięcznie do wykorzystania (2,5 GB w UE), no limit na połączenia komórkowe, stacjonarne, SMS-y i MM-esy w kraju. Pakiet video na YouTube no limit przez pierwsze 3 miesiące, później 10 GB miesięcznie. Darmowy pakiet Social Free oraz HBO Go przez 2 miesiące za 0 zł. Co dodatkowo otrzymamy za związanie się z operatorem na 2 lata? Otóż będzie to 3 miesiące darmowego abonamentu za przeniesienie numeru z innej sieci oraz możliwość dobrania telefonu na raty. Dodatkowo w przypadku opcji za 25 zł (i tej na czas nieokreślony i tej na 24 miesiące) będziemy mogli obniżyć abonament do 20 zł za numer w przypadku uruchomienia usługi na dwóch numerach jednocześnie. W każdy momencie możemy również zmienić pakiet abonamentowy kontaktując się z infolinią lub wysyłając odpowiedniego SMS-a. Wszystkie abonamenty działają na nadajnikach sieci Plus.