Premium Mobile prócz podstawowej oferty posiada również ofertę przeznaczoną dla większej liczby osób. Oferta nazwana została rodzinną i charakteryzuje się tym, iż jest tańsza im więcej numerów zostanie do niej dodanych. Jakie są szczegóły owej oferty? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Tym razem mamy 3 plany taryfowe. Freedom dla Dwojga, Freedom dla Dwojga + oraz Freedom dla Trojga. Każdy z planów różni się zawartością oraz ceną, który z nich jest najlepszy? Pierwszy plan, a więc Freedom dla Dwojga jest dedykowany dla par i generalnie dwóch osób. Mamy tutaj zaszyty abonament Freedom 1, a więc nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz nielimitowane SMS-y. Każdy z abonentów otrzyma również 10 GB Internetu miesięcznie do wykorzystania. Całość kosztuje 17,40 zł za osobę, a więc 34,89 zł za dwie. Daje nam to oszczędność 5 zł miesięcznie w porównaniu z dwoma oddzielnymi planami Freedom 1. Następny abonament to Freedom dla Dwojga +. Jest to rozszerzony abonament składający się z dwóch abonamentów Freedom 2. W porównaniu do poprzedniego abonamentu mamy tutaj spore rozszerzenie. Wybierając ten konkretny plan otrzymamy nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych oraz stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich siec komórkowych. Dodatkowo każdy z użytkowników otrzyma 20 GB Internetu miesięcznie do wykorzystania. Całość kosztuje 44,40 zł miesięcznie i daje nam również 5 zł oszczędności miesięcznej.

Ostatni z planów jest przeznaczony dla trzech osób. Mamy tutaj połączenie dwóch poprzednich planów, a więc Freedom dla Dwojga oraz Freedom dla Dwojga +. Mówiąc prościej. Dwaj członkowie tego abonamentu dostaną nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y, a także 20 GB Internetu miesięcznie do wykorzystania. Jeden z członków grupy natomiast dostanie nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Za połączenia na telefony stacjonarne będzie trzeba zapłacić 29 gr za minutę oraz 29 gr za jednego MMS-a. Całość będzie kosztowała 59,30 zł miesięcznie, a więc 19,76 zł za jeden abonament. Oczywiście podobnie jak w podstawowej ofercie umowa jest na czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, a Internet działający na nadajnikach sieci Plus to Internet LTE (4G) oraz LTE Advanced (4G+). Dodatkowo Premium Mobile gwarantuje stałą cenę przez cały okres umowny wraz z możliwością zmiany taryfy w każdym momencie.