T-mobile podobnie jak każdy z dużych operatorów prócz oferty stricte abonamentowej posiada również ofertę dla osób nielubiących wiązać umową na dłuższy okres. Mowa oczywiście o ofercie na kartę. Do wyboru mamy 3 propozycje. Jakie? Tego dowiecie się czytając nasz artykuł.

T-mobile proponuje 3 oferty na kartę różniące się od siebie niewiele. Bardziej chodzi tutaj o kwestie wydawania comiesięcznych środków. Zacznijmy jednak od oferty numer 1, a więc „Hitu od T-mobile”. Jest to propozycja dla osób, które chciałyby skorzystać z oferty na niedługi okres. W ofercie tej dostaniemy nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz nielimitowane MMS-y, 1 GB Internetu. Do tego video bez limitu na wielu serwisach. Konto będzie ważne rok, a koszt to 5 zł na 5 dni. Tak jest. Jeżeli chcemy otrzymać owe warunku będziemy musieli nasze konto doładowywać co 5 dni. Ma to oczywiście swoje plusy oraz minusy. Kolejną propozycją jest oferta kosztująca 25 zł miesięcznie. Dostaniemy w niej nielimitowane rozmowy na komórki oraz numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz 10 GB Internetu miesięcznie do wykorzystania. Braknie tutaj nielimitowanych MMS-ów oraz darmowego video na serwisach. Ostatnia propozycja to nowość w T-mobile. Za 30 zł na 30 dni otrzymamy wszystko to co mają dwa poprzednie abonamenty na kartę. Konto jest również ważne 365 dni, otrzymujemy no limit w Polsce, 10 GB Internetu oraz nielimitowane video na części serwisów.

Co właściwie kryje się po pojęciem nielimitowanego video? Dokładnie będzie to YouTube, Netflix, TVP VOD, Stream TVP, TVP Sport HD, Player, Vod.pl, Vevo, WP Pilot, Filmy Google Play, Primie Video, Chili oraz Wyborcza.pl. Oferta jak widać jest dość zacna. Promocja ta nazywa się dokładnie Supernet Video w T-mobile na kartę i jest aktywna do wycofania. Prędkość niestety nie będzie powalająca, ponieważ regulamin mówi, iż prędkość maksymalna to 1,5 mb/s co według operatora pozwoli na oglądanie treść w jakości DVD o rozdzielczości 480p bez przerywania. Koszty połączeń zagranicznych w UE zostały wycenione na niecałe 4 gr za minutę połączenia wychodzącego, nieco ponad 1 gr za odebranie połączenia, nieco ponad 1 gr za wysłany SMS oraz MMS. Internet jest zależny od wybranej opcji. W tej za 5 zł mamy 0,43 GB po cenie 3,99 zł za 1 GB, później każdy GB będzie kosztował 23,38 zł. W opcji za 25 zł mamy po niższej cenie (3,99 zł za 1 GB) do wykorzystania 2,14 GB, a w opcji za 30 zł 2,57 GB. Pozostałe rozliczenia są po 23,38 zł za 1 GB. Należy również pamiętać, iż opłaty są naliczane co 100 kB.